Į konferenciją lapkričio 24 d.  dalyvavimui gyvai galime priimti ribotą dalyvių skaičių, todėl norėdami dalyvauti gyvai turite užpildyti žemiau esančią formą, gauti registracijos patvirtinimą bei nemokamo dalyvavimo bilietą, kuris bus atsiųstas Jūsų nurodytais kontaktais. Bilietą turėsite pateikti atvykdami į konferenciją lapkričio 24 dieną.
    Paspausdami „Siųsti“, sutinkate, kad Jūsų pateikti asmens duomenys bus prieinami forumo organizatoriams. Registracijos formoje surinkti duomenys naudojami tik renginio organizavimo, dalyvių registracijos administravimo, renginio komunikacijos įgyvendinimo tikslais.


    Renginys bus fotografuojamas, filmuojamas ir tiesiogiai transliuojamas internetu, todėl informuojame, kad į renginio vietą atvykę dalyviai gali būti matomi renginio nuotraukose, tiesioginėje transliacijoje ir vaizdo įrašuose. Šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti publikuoti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar kitose medijos priemonėse. Jeigu nepageidaujate pakliūti į renginio nuotraukas ar vaizdo įrašus, atvykę į renginio vietą apie tai įspėkite registracijos punkte.