Registracija į Forumo antros dienos (Spalio 21 d.) konferenciją

Dalyvavimas šioje Transporto inovacijų forumo dienoje nemokamas, tačiau vietų skaičius dalyvauti renginyje gyvai yra ribotas, prioritetas dalyvauti antros dienos renginyje gyvai skiriamas pirmos dienos bilietus įsigyjusiems dalyviams. Nemokamai stebėti Forumo spalio 21 d. konferencijos transliaciją online galės visi norintys. Tiek dalyvavimui gyvai, tiek online reikalinga registracija.
    Paspausdami „Siųsti“, sutinkate, kad Jūsų pateikti asmens duomenys bus prieinami forumo organizatoriams. Registracijos formoje surinkti duomenys naudojami tik renginio organizavimo, dalyvių registracijos administravimo, renginio komunikacijos įgyvendinimo tikslais.


    Renginys bus fotografuojamas, filmuojamas ir tiesiogiai transliuojamas internetu, todėl informuojame, kad į renginio vietą atvykę dalyviai gali būti matomi renginio nuotraukose, tiesioginėje transliacijoje ir vaizdo įrašuose. Šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti publikuoti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar kitose medijos priemonėse. Jeigu nepageidaujate pakliūti į renginio nuotraukas ar vaizdo įrašus, atvykę į renginio vietą apie tai įspėkite registracijos punkte.


    Kviečiame naujausią informaciją apie forumą, pranešėjus ir temas stebėti mūsų socialiniuose tinkluose:

    Linkime gražios dienos

    „Transporto inovacijų forumo“ organizatoriai