Nesvarbu, kokiu būdu nuspręsite dalyvauti forume – gyvai ar stebėsite nemokamą transliaciją internetu – registracija būtina:

Tuos, kas turi galimybių pasus, kviečiame dalyvauti renginyje GYVAI ir ne tik išgirsti įdomių pranešimų bei susipažinti su aktualiomis tendencijomis, bet ir kartu su bendraminčiais visa tai aptarti prie kavos puodelio.

Transporto inovacijų forumo dalyviams mūsų renginio draugas “Amberton Cathedral Square hotel”, įsikūręs pačioje Vilniaus širdyje, priešais katedrą, suteikia 20 proc. nuolaidą visų tipų kambariams nuo geriausios dienos kainos su pusryčiais ir be. Galioja rezervacijoms atvykimui 10.20, 10.21, 10.22. Rezervuoti viešbutį galite paspaudę nuoroda: https://bit.ly/2XzXs34 ir suvedę specialų kodą – TIF2021

Tiems, kas negali dalyvauti renginyje gyvai, bus suteikta galimybė renginį stebėti internetu. Prašome užpildyti registracijos formą. 

Registruotis online transliacijai

    Paspausdami „Siųsti“, sutinkate, kad Jūsų pateikti asmens duomenys bus prieinami forumo organizatoriams. Registracijos formoje surinkti duomenys naudojami tik renginio organizavimo, dalyvių registracijos administravimo, renginio komunikacijos įgyvendinimo tikslais.

    Renginys bus fotografuojamas, filmuojamas ir tiesiogiai transliuojamas internetu, todėl informuojame, kad į renginio vietą atvykę dalyviai gali būti matomi renginio nuotraukose, tiesioginėje transliacijoje ir vaizdo įrašuose. Šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti publikuoti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar kitose medijos priemonėse. Jeigu nepageidaujate pakliūti į renginio nuotraukas ar vaizdo įrašus, atvykę į renginio vietą apie tai įspėkite registracijos punkte.

    Kviečiame naujausią informaciją apie forumą, pranešėjus ir temas stebėti mūsų socialiniuose tinkluose:

    Linkime gražios dienos

    „Transporto inovacijų forumo“ organizatoriai